Skip to main content

Facebook Reklamları

Mobilde harcanan her 5 dakikadan 1'i Facebook veya Instagram'da geçiriliyor. Şimdi bu insanlarla işletmenizi buluşturma vakti.

Hemen Ara

Facebook Reklamlarının avantajları nelerdir?

Facebook üzerinden daha fazla satış, ziyaretçi, beğenme, uygulama indirmesi elde edebilir. Türkiye’nin internet kullanıcılarının %90’ına ulaşabilirsiniz.

Hemen AraHemen Ara

Değerli hedefleme

Facebook reklamları ile sadece belirli yaştaki insanlara, istediğiniz şehirlere, dilediğiniz meslekteki kişilere ulaşabileceğiniz gibi kişilerin ilgi alanlarına göre de onları hedefleyebilirsiniz.

Her ay iki milyar insan

Facebook reklamları ile Türkiye’nin online nüfusunun %90’ına erişebilirsiniz. Ayrıca uluslararası satış yapmak için dünyanın her yerindeki kullanıcılara Facebook ile erişebilirsiniz

Ölçülebilir sonuçlar

Tüm reklam tıklanmaları ya da tüm reklam gösterimleri ölçülebilir ve raporlanabilir. Reklamınızın belirlediğiniz hedefe ulaşması veya daha iyi sonuçlar elde etmek için gereken tüm bilgiye erişin.

Bütçenizi siz belirleyin

Facebook Reklamlarınızı istediğiniz bütçe ve hedeflerle oluşturur, gösterimler ve dönüşümler gibi amacınıza uygun eylemler gerçekleştiğinde ödeme yaparsınız. Bütçenizi asla aşmazsınız.

Hedefinize Ulaştıracak Stratejik Adımlar

Adım

01. Araştırma

Sektörünüzü, rakiplerinizin faaliyetlerini, işletmenizin güçlü ve zayıf yanlarını araştırıyor, hedeflerinize yardımcı olacak veriler oluşturuyor reklamlarınızı nasıl size özgün kılacağımızı keşfediyoruz.

Adım

02. Planlama

Hedeflerin belirlenmesi, reklam içeriklerinin oluşturulması, reklam yöntemlerinin belirlenmesi ve zamanlamalarının belirlenmesi gibi süreçleri kapsayan planlama çalışmalarını yapıyoruz.

Adım

03. Tasarlama

Reklamlarınızın görsellerini ve metinleri etkili, özgün ve akılda kalacak şekilde tasarlıyor, reklamlarınızdan alacağınız verimi en yüksek seviyelere taşıyor, hedeflerinizin gerçekleşmesini hızlandırıyoruz.

Adım

04. Geliştirme

Sertifikalı uzmanlarımız reklamlarınızı planlara uygun yayınlıyor, süreç içinde takip ediyor, sonuç raporlarını hedefleriniz doğrultusunda analiz ediyor, geliştiriyor ve güçlendiriyoruz.

Konser, sergi, toplantı gibi etkinliklerinize daha fazla katılımcı elde edin.

Facebook Reklamları ile Hedeflerinize
Daha Kolay Ulaşın

Potansiyel müşterilere ulaşın ve satışları artırın.
Yerel işletme reklamları ile yakındaki müşterilere ulaşın
Facebook’tan internet sitenize daha fazla trafik
çekin.
İndirilen uygulamalarınızın daha fazla ve daha sık kullanılmasını sağlayın.
Gösterim ve erişimlerle markanızın bilinirliliğini artırın
Facebook sayfanızdaki gönderileri daha fazla kişiye ulaştırın.
Facebook reklamları ile internet sitenizin satışlarını arttırın.
İndirim ve fırsatlarınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayın.
Facebook sayfanız için daha fazla beğeni ve takipçi elde edin.
Sahip olduğunuz mobil uygulamaların daha fazla indirilmesini sağlayın.
Video reklamlarınız için daha fazla gösterim ve izlenme elde edin.

Sizi Arayalım

Google reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.