Skip to main content

Google Reklamları

Google reklamları ile müşterilerinize cep telefonları ve bilgisayarları kadar yakın olun. Satışlarınız artsın, markanız milyonlara ulaşsın.

Hemen Ara

Google reklamları ile potansiyel müşterilerinize doğru zamanda ulaşın.

Arama Ağı Reklamları

Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıkladığında ödeme yaparsınız.

Görüntülü Reklamlar

Farklı cihazlarda İnternet’te ve uygulamalarda müşterilere ulaşın. AdWords görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000’den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

Youtube Reklamları

YouTube Video reklamlar hedef kitlenizdeki insanları, sizi seçmeye yönlendirir. Sadece reklamınız izlendiğinde para ödersiniz. Gelişmiş hedefleme seçenekleri ile hedef kitlenizdeki kişilere doğru reklam gösterin.

Alışveriş Reklamları

Online satış yaptığınız bir siteniz varsa, çevrimiçi ve yerel envanterinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş reklamlarını kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Reklamları

Evrensel Uygulama Kampanyaları, iOS veya Android uygulamanızı Google’daki milyarlarca kullanıcıya tanıtmanıza yardımcı olur. Üstelik tüm işlemleri tek kampanyadan yaparsınız. Google’ın makine öğrenimini en iyi kullanıcıları bulmanıza yardımcı olur.

Sizi Arayalım

Google reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.