Skip to main content

Instagram Reklamları

Büyük markalardan aile dükkanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, Instagram ile kanıtlanmış sonuçlara ulaşıyor, müşterileri ile kaliteli etkileşim kuruyorlar.

Hemen Ara

Instagram Reklamlarının avantajları nelerdir?

İnstagram üzerinden daha fazla satış, ziyaretçi, takipçi, beğenme, uygulama indirmesi elde edebilir. Dünyanın dört bir yanında her ay aktif olarak Instagram kullanan 1 milyar+ Instagram kullanıcısına ulaşabilirsiniz.

Hemen AraHemen Ara

Değerli hedefleme

Instagram reklamları ile sadece belirli yaştaki insanlara, istediğiniz şehirlere, dilediğiniz meslekteki kişilere ulaşabileceğiniz gibi kişilerin ilgi alanlarına göre de onları hedefleyebilirsiniz.

1 milyar+ aktif kullanıcı

Instagram kullanıcı sayısı her gün artarken işletmeler için büyük fırsatlar oluşturuyor. İşletmelerini sonuca ulaştırmak için Instagram’ı kullanan reklamverenlerin sayısı 2 milyon+ ve Instagram’da yeni ürünler keşfettiğini söyleyen kullanıcıların oranı ise %60.

Ölçülebilir sonuçlar

Tüm reklam tıklanmaları ya da tüm reklam gösterimleri ölçülebilir ve raporlanabilir. Reklamınızın belirlediğiniz hedefe ulaşması veya daha iyi sonuçlar elde etmek için gereken tüm bilgiye erişin.

Bütçenizi siz belirleyin

Instagram reklamlarınızı istediğiniz bütçe ve hedeflerle oluşturur, gösterimler ve dönüşümler gibi amacınıza uygun eylemler gerçekleştiğinde ödeme yaparsınız. Bütçenizi asla aşmazsınız.

Hedefinize Ulaştıracak Stratejik Adımlar

Adım

01. Araştırma

Sektörünüzü, rakiplerinizin faaliyetlerini, işletmenizin güçlü ve zayıf yanlarını araştırıyor, hedeflerinize yardımcı olacak veriler oluşturuyor reklamlarınızı nasıl size özgün kılacağımızı keşfediyoruz.

Adım

02. Planlama

Hedeflerin belirlenmesi, reklam içeriklerinin oluşturulması, reklam yöntemlerinin belirlenmesi ve zamanlamalarının belirlenmesi gibi süreçleri kapsayan planlama çalışmalarını yapıyoruz.

Adım

03. Tasarlama

Reklamlarınızın görsellerini ve metinleri etkili, özgün ve akılda kalacak şekilde tasarlıyor, reklamlarınızdan alacağınız verimi en yüksek seviyelere taşıyor, hedeflerinizin gerçekleşmesini hızlandırıyoruz.

Adım

04. Geliştirme

Sertifikalı uzmanlarımız reklamlarınızı planlara uygun yayınlıyor, süreç içinde takip ediyor, sonuç raporlarını hedefleriniz doğrultusunda analiz ediyor, geliştiriyor ve güçlendiriyoruz.

Instagram Reklamları ile Hedeflerinize
Daha Kolay Ulaşın

Potansiyel müşterilere ulaşın ve satışları artırın.
Yerel işletme reklamları ile yakındaki müşterilere ulaşın
Instagram’dan internet sitenize daha fazla trafik
çekin.
İndirilen uygulamalarınızın daha fazla ve daha sık kullanılmasını sağlayın.
Gösterim ve erişimlerle markanızın bilinirliliğini artırın
Instagram sayfanızdaki gönderileri daha fazla kişiye ulaştırın.
Instagram reklamları ile internet sitenizin satışlarını arttırın.
Konser, sergi, toplantı gibi etkinliklerinize daha fazla katılımcı elde edin.
İndirim ve fırsatlarınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayın.
Instagram sayfanız için daha fazla  takipçi elde edin.
Sahip olduğunuz mobil uygulamaların daha fazla indirilmesini sağlayın.
Video reklamlarınız için daha fazla gösterim ve izlenme elde edin.

Paylaşmak güzeldir

Sizi Arayalım

Google reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.