Skip to main content

Yandex Reklamları

Yandex reklamları, arama motorunun gittikçe yükselen kullanım oranı ve sunduğu faydalar ile işletmenizin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamaktadır.

Hemen Ara

Yandex Reklamlarının avantajları nelerdir?

Yandex reklamları ile daha fazla satış, ziyaretçi, tanıtım veya uygulama indirmesi elde edebilir. Gittikçe artan Yandex kullanıcılarına ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara

Hedefinize ulaşın

İçerik bazlı reklamlarda sadece web sitenize gelen veya buradaki uzantılara yapılan tıklamalara, medya reklamlarında ise gösterimlere ödeme yaparsınız. Ve bu reklamlar sadece hedeflediğiniz şekilde gösterilir.

Kitlenize ulaşın

Yandex Direct, reklamlarınızı Yandex’te ve Yandex Reklam Ağı’nda sadece işletmenizin hedeflediği ve sunduğunuz ürünler veya hizmetlerle ilgilenen kullanıcılara gösterir.

Ölçülebilir sonuçlar

Tüm reklam tıklanmaları ya da tüm reklam gösterimleri ölçülebilir ve raporlanabilir. Reklamınızın belirlediğiniz hedefe ulaşması veya daha iyi sonuçlar elde etmek için gereken tüm bilgiye erişin.

Bütçenizi siz belirleyin

Yandex Direct Reklamlarınızı istediğiniz bütçe ve hedeflerle oluşturur, gösterimler ve dönüşümler gibi amacınıza uygun eylemler gerçekleştiğinde ödeme yaparsınız. Bütçenizi asla aşmazsınız.

Hedefinize Ulaştıracak Stratejik Adımlar

Adım

01. Araştırma

Sektörünüzü, rakiplerinizin faaliyetlerini, işletmenizin güçlü ve zayıf yanlarını araştırıyor, hedeflerinize yardımcı olacak veriler oluşturuyor reklamlarınızı nasıl size özgün kılacağımızı keşfediyoruz.

Adım

02. Planlama

Hedeflerin belirlenmesi, reklam içeriklerinin oluşturulması, reklam yöntemlerinin belirlenmesi ve zamanlamalarının belirlenmesi gibi süreçleri kapsayan planlama çalışmalarını yapıyoruz.

Adım

03. Tasarlama

Reklamlarınızın görsellerini ve metinleri etkili, özgün ve akılda kalacak şekilde tasarlıyor, reklamlarınızdan alacağınız verimi en yüksek seviyelere taşıyor, hedeflerinizin gerçekleşmesini hızlandırıyoruz.

Adım

04. Geliştirme

Sertifikalı uzmanlarımız reklamlarınızı planlara uygun yayınlıyor, süreç içinde takip ediyor, sonuç raporlarını hedefleriniz doğrultusunda analiz ediyor, geliştiriyor ve güçlendiriyoruz.

Yandex Reklamları ile Hedeflerinize
Daha Kolay Ulaşın

Potansiyel müşterilere ulaşın ve satışları artırın.
Yerel işletme reklamları ile yakındaki müşterilere ulaşın
Yandex’ten internet sitenize daha fazla trafik
çekin.
İndirilen uygulamalarınızın daha fazla ve daha sık kullanılmasını sağlayın.
Gösterim ve erişimlerle markanızın bilinirliliğini artırın
Yandex ile kitlenizi bu arama motoru kullanıcılarının yoğunlukta olduğu ülke vatandaşlarına ulaştırın.
Yandex reklamları ile internet sitenizden yapılan satışları arttırın.
Konser, sergi, toplantı gibi etkinliklerinize daha fazla katılımcı elde edin.
İndirim ve fırsatlarınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayın.
Yandex ile yeni ve sizin için değerli olan işlemler gerçekleştiren müşteriler elde edin.
Sahip olduğunuz mobil uygulamaların daha fazla indirilmesini sağlayın.
Görüntülü reklamlarınız için daha fazla gösterim ve izlenme elde edin.

Sizi Arayalım

Tüm internet reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.