Skip to main content

Twitter Reklamları

Twitter reklamları ile her geçen gün artan meraklı bir kullanıcı kitlesine reklamınızı video, görsel veya yazılı olarak ulaştırın.

Hemen Ara
twitter reklamları motto planet reklam anonim şirketi

Twitter reklamları ile hedeflediğiniz potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Sponsorlu Gündem Reklamları (Promoted Trend)

Twitter gündem sıralamasının en üst kısmında ayrılan alan ile herkesin gözünün önünde olun. Markanızın  trend topicsler arasında var olan reklamı ile 24 saat boyunca gündemde kalın.

Sponsorlu Hesap Reklamları (Promoted Account)

Markanızla ve ürünlerinizle ilgilenme ihtimali yüksek olan kişilere “Kimi takip etmeli” bölümünde en üst sırada çıkın. İşletmenizden haberdar olmak ve gelişmeleri bilmek isteyen müşterilerinizin sizi takip etmesini sağlayın.

Sponsorlu Tweet Reklamları (Promoted Tweet)

Henüz sizi takip etmeyen kullanıcıların işletmeniz veya ürünlerinizi içeren birşey aradıklarında karşılarına çıkın.  Ödemelerinizi sadece alınan etkileşimler kadar yapın.

Twitter Video Reklamları

Twitter video reklamları ile kullanıcılar gezinirken onların karşısına çıkın. Etkili video içeriği ile satış, marka bilinci oluşturma ve diğer değerli işlemler  için müşteri kazanın.

Twitter WebSite Cards

İnternet sitenizin trafiğini arttırarak dönüşümlere odaklanın. Kampanya dönemlerinizde çok hızlı trafik çekerek dönüşümleri (satın alma, kayıt olma vs..) artırın.

Sizi Arayalım

Twitter reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.