Skip to main content

LinkedIn Reklamları

Linkedin reklamları ile profesyonellerin ve şirketlerin bulunduğu bir ağı kullanın ve doğru hedefleme ile kitlenize ulaşın.

Hemen Ara
linkedin ana reklamlari motto planet reklam as

LinkedIn Reklamları ile doğru zamanda ilgili profesyonellere ulaşın.

linkedin reklamlari

Metin Reklamları

LinkedIn metin reklamları, LinkedIn.com’un çeşitli sayfalarında sağ bölümde veya üst banner’da görüntülenen reklamlardır. Bu reklamlarda yalnızca metin ya da metinle birlikte resim (ör. reklamveren şirketin logosu) bulunabilir. Metin reklamlarını tıkladığınızda reklamveren tarafından seçilen web sitesine yönlendirilirsiniz. Metin reklamları, hem masaüstü hem mobil cihazlarda görüntülenebilir.

linkedin motto planet reklamları

Görüntülü Reklamlar (Display Ads)

LinkedIn Görüntülü reklamlar ile LinkedIn.com’un masaüstü sürümündeki sayfaların sağ tarafında görüntülenen resim tabanlı reklamlardır. Bunlarla şirketler, profesyoneller ve müşterilerin karşısına çıkın. LinkedIn reklamları gittikçe artan profesyonel kitlenin dikkatini çekip işinizi geliştirebilir.

Dinamik Reklamlar

Dinamik reklamlar, kişiye özel reklamlardır. Dinamik reklamlar; üyelerin profil fotoğrafını, adını ve iş alanını kullanarak kişiye özel reklam oluşturur. Diğer üyeler bu Dinamik reklamlarda sizin fotoğrafınızı, adınızı veya iş alanı bilginizi görmez. Dinamik reklamlar; ilgilendiğiniz şirketlerin, ilgilendiğiniz pozisyonların veya sizinle alakalı profesyonel içeriğin reklamlarını gösterebilir. Üyeler LinkedIn hesaplarında oturum açtığında LinkedIn.com sayfalarının sağ bölümünde dinamik reklamları görebilirler.

linkedin motto planet reklamlari

Sponsorlu İçerik

LinkedIn Sponsorlu İçerik, bir şirketin öne çıkarılan içeriğidir ve üyelerin LinkedIn akışında görüntülenir. Bu gönderide metin, resim, video veya reklamverenin tercihine göre ilgili bir web siteye yönlendiren bağlantılar bulunabilir. Sponsorlu İçerik, şirket adının altındaki gönderinin sol üst köşesinde görüntülenen Öne Çıkarılan veya Sponsorlu gibi ifadelerle belirtilir. Sponsorlu İçerik, hem masaüstü hem mobil cihazlarda görüntülenebilir.

linkedin reklamlar motto planet

Linkedin InMail Reklamları

Sponsorlu InMail, bir reklamveren tarafından LinkedIn mesajları gelen kutunuza gönderilen InMail mesajıdır. Bu reklam türü, konu satırında Sponsorlu ifadesiyle belirtilir. Linkedin Sponsorlu InMail ile seçtiğiniz bir kitleye bireyselleştirilmiş reklamcılık yaparsınız. Linkedin üzerinden bir konuyla ilgili olarak ulaşmak istediğiniz profesyonellere ya da pazarlama yapmak istediğiniz kitleye InMail ile ulaşırsınız. InMail reklamınızın okunurluğunu arttırmak için kullanıcı online ve aktif olduğunda ona ulaştırsın. Sponsorlu InMail mesajları, hem masaüstü hem mobil cihazlarda LinkedIn reklamları gelen kutunuzda görüntülenir.

Sizi Arayalım

LinkedIn reklamlarınız, görsel tasarım ve web hizmetleri hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti için dilerseniz numaranızı bırakın biz sizi arayalım.